<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1047100852003296&ev=PageView&noscript=1" />

Хичкок - Трейлер

Thumbnail of Хичкок - Трейлер

Легендарний майстер екранізації жахів на великих екранах, неповторний Альфред Хічкок на піку своєї популярності в режисерській індустрії вирішив зняти новий фільм. А все почалося з роману «Психоз» авторства Роберта Блоха, який Хічкок захотів екранізувати. Хоч ім'я Хічкока вже було досить відомим у кіноіндустрії, а багато керівників відомих голлівудських компаній рахувалися з його думкою, але ніхто просто не захотів фінансувати його новий сценарій. Від нього відмовилися, оскільки визнали за провальний проект, який не принесе ні захоплених відгуків критиків, ні очікуваного прибутку.nХічкоку дали зрозуміти, що ніхто зовсім не зацікавлений у фінансуванні екранізації роману «Психоз». Після цього він вирішив сам зайнятися його фінансуванням. Але поступово його щасливе життя дає тріщину, дружина час від часу закочує скандали, адже вони вже заклали будинок, невідомо ще, вигорить чи ідея Альфреда з новим фільмом чи ні. Але разом з тим, гряде завершення роботи над новим дітищем Хічкока, яке він ось-ось повинен представити світу. Якщо він був правий, то світова слава режисера спалахне з новою силою, а товстосуми пошкодують, що не прислухалися до нього раніше.

…More

Video insights

CODE

Language

VIEWS

SLICE

eng
English

2

66.7%

ukr
Ukrainian

1

33.3%

deu
German

0

0.0%

ita
Italian

0

0.0%

spa
Spanish

0

0.0%

total

3

100%

Report This Video

Thank you for helping us with your report! Please state the error you found within the video and we'll check out what's bugging you.

Wrong language played

Video was out of synch

Illegal content

Bad translation

Poor audio quality

No Sound in selected Language

"I comply with alugha's privacy policy"