<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1047100852003296&ev=PageView&noscript=1" />

Форсаж 5: Швидка п'ятірка

Thumbnail of Форсаж 5: Швидка п'ятірка

Прем`єра фільму Форсаж 5: Швидка п`ятірка повинна відбутися 28 квітня 2011 року. Він створений в кращих традиціях форсажу і режисер обіцяє не розчарувати глядачів, які з нетерпінням чекають появи картини на екранах. Знову гонки і знову драйв, гарні машини і стрімкі дороги, екстремальне водіння захоплює дух і змушує ні на секунду не відводити погляд від екрану.nСюжет фільму знову малює картини складних відносин між Брайаном та Домом Торетто. Їх легке захоплення життям поза законом змушує парочку переміщатися з одного місця проживання на інше, адже полювання поліцейських за Брайаном та Домом не припиняється ні на секунду.nНезважаючи на постійну напругу, перестрілки і погоні, Брайан і Дом залишаються вірними своїм життєвим принципам, куди б їх не закинула доля. Після того як Брайан разом з Міой Торетто звільнили Будинки, їх життя перетворилося на нескінченну погоню, де все розраховано по секундах і від того, наскільки втиснула педаль газу, залежить майбутнє драйвової п`ятірки.

…More

Video insights

CODE

Language

VIEWS

SLICE

rus
Russian

3

75.0%

deu
German

1

25.0%

eng
English

0

0.0%

ukr
Ukrainian

0

0.0%

total

4

100%

Report This Video

Thank you for helping us with your report! Please state the error you found within the video and we'll check out what's bugging you.

Wrong language played

Video was out of synch

Illegal content

Bad translation

Poor audio quality

No Sound in selected Language

"I comply with alugha's privacy policy"