<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1047100852003296&ev=PageView&noscript=1" />

Fineasz i Ferb - Nie czuję rytmu - DisneyXD

Thumbnail of Fineasz i Ferb - Nie czuję rytmu  - DisneyXD

Fineasz: Niby stracił Pan poczucie rytmu A ja jednak inne zdanie mam Stempel bum, książka tuf i już mamy niezły grum Więc poczucie rytmu nadal pan ma Szerman: Bladego pojęcia nie mam o czym mówicie Poczucie rytmu mam jak ten blat Spotkało mnie w życiu nieszczęście Nie chce By usłyszał znów o mnie świat Całkiem miły mam tutaj etacik I mogę czytać ile chcę W koło same babcie, dywan stary i regały To bibliotekarza życie jest Refren: Bo już nie czuje rytmu Już nie czuję rytmu Już nie czuje rytmu Nie czuje rytmu Fineasz: Żartuje Pan tak Co to jakis żart Czy nie widzi pan co tu dzieje się Odjazdowy bit, wszystkich porywa w mig Pana to zasługa w tym jest Szerman: Wydaje mi się że nie słuchałeś Powtórzyć muszę jeszcze raz Nie umiem grać i nie ma co się śmiać Powtarzam wam tracicie czas Nie chcę bluzek z moim zdjęciem Na sam widok ich już mnie mdli Choćby wzywał mnie tłum to zostane tu Bo gwiazda rocka nie chcę już być Refren: Bo nie czuje rytmu Już nie czuję rytmu Nie czuje rytmu Nie czuje rytmu Szerman: Nie czuję rytmu Fineasz: Dla mnie właśnie to rytm Szerman: Nie czuję rytmu Fineasz: Oni też czują rytm Szerman: Nie czuję rytmu Fineasz: Ale zapodajesz tak funk-owy bicior Szerman: Nie czuję rytmu Fineasz: Ale czujesz bit Szerman: Nie czuję rytmu Fineasz: Zobacz wszyscy łapia go w mig Szerman: Nie czuje rytmu Wszyscy: Już pora porwać rockiem Nowe pokolenie x3 Szerman: Bo już nie czuje rytmu Babcia: Ach... Idź już może po ten zespół? Wszyscy: x3 Szerman: Hej! Znów czuje rytm!

…More

Video insights

CODE

Language

VIEWS

SLICE

deu
Deutsch (deu)

31

40.3%

eng
English (eng)

23

29.9%

pol
Polski (pol)

13

16.9%

tur
Türk (tur)

10

13.0%

total

77

100%

Report This Video

Thank you for helping us with your report! Please state the error you found within the video and we'll check out what's bugging you.

Wrong language played

Video was out of synch

Illegal content

Bad translation

Poor audio quality

No Sound in selected Language

"I comply with alugha's privacy policy"